O czym świadczy brak okresu po zażyciu trzech tabletek antykoncepcyjnych?

Kasia Witam mam pytanie 27stycznia miałam normalny okres a teraz mi sie spoznił 7go dostalam krwawienie jak na okres i raz wiecej leci raz mniej .. Brałam tabletki antykoncepcyjne przez 3 dni i odstawilam bo zle sie po nich czulam .. Czy mam powody do martwienia sie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac sie koniecznie do lekarza ginekologa