O czym świadczy guzek i ból w piersi?

Witam, wyczuwam twardego guzka średniej wielkosci w prawej piersi, w okolicy mostka. Kiedy dotkne to miejsce mocniej, czuje promienisty ból. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Konieczna jest Diagnostyka i wykonanie badania usg piersi. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa lub do lekarza poradni chorób piersi