Od kilku lat myślę o samobójstwie, nie mam siły - co robić?

Witam, Mam 16 lat. Od kilku lat myślę o samobójstwie. Kilka lat temu przeżywałam straszne rzeczy, moja cała rodzina się pokłóciła, straciłam faceta mojego życia, gdy wszystko wróciło do normy (po jakiś 2 latach) pojawił się następny mężczyzna, którego na początku nie kochałam, lecz potem zaczął być dla mnie kimś ważnym, pokochałam Go (ma 28 lat, ja 16). Nie ma to dla mnie większego znaczenia, bo na prawdę jest kimś kto dał mi to ciepło, bezpieczeństwo, zrozumienie, którego mi brakowało. Od miesiąca z nim nie jestem i właśnie od miesiąca nie mam chęci do życia, zawalam szkołę, a z Nim nie utrzymuję kontaktu. Nie potrafię się pogodzić z tym, że cały czas mnie okłamywał, bo okazało się, że ma żonę i dwójkę dzieci… Skończyłam z nim, nie chcę go znać, lecz moja matka cały czas twierdzi, że się z nim spotykam i wciska mi taki kit! Tak jak np. Dzisiaj - pojechałam do szkoły, lecz wróciłam ok. 12, bo źle się poczułam - tak, zobaczyłam Jego, bo pracuje niedaleko mojej szkoły... W domu oczywiście awantura - tym razem wciskają mi kit, że jestem pijana albo naćpana i to tylko dzięki niemu, że nadal coś mnie z nim łączy... Nie mam siły. Chcę umrzeć...

Witam!
Warto, żebyś znalazła osobę, z którą będziesz mogła porozmawiać o swoich problemach. Zawód miłosny i trudna sytuacja w domu w połączeniu z dolegliwościami wieku dojrzewania mogą powodować powstawanie myśli samobójczych.
Bardzo pomocne w rozwiązaniu Twoich problemów byłyby kontakty z psychologiem. Możesz skorzystać z pomocy psychologa szkolnego lub pedagoga. Spróbuj również kontaktu z telefonem zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111. Potrzebujesz wsparcia i opieki, dlatego też warto byś poszukała dla siebie pomocy specjalistów.

Pozdrawiam