Okres po zabiegu łyżeczkowania

Witam.16.10.miałam zabieg łyżeczkowania z powodu poronienia nie całkowitego w 8tg.ciąży.Po zabiegu krwawiłam równe 2tyg.Potem w 3tyg.nie było żadnych plamień tylko zwykły śluz.Od 12.11.zaczęłam znowu krwawić nie obficie bardziej skąpo ale cały czas.Czy możliwe że jest to okres?brzuch mnie nie boli.Jedynie w 3 tyg.po zabiegu bolały mnie jajniki oraz kręgosłup lęźdzwiowy.Teraz wypadałby 4tyg.od zabiegu.Dziękuje za odpowiedź.

Małgorzata Panek

Bez zbadania Pani, nie można określić czy krwawienie jest związane z zabiegiem wyłyżeczkowania, czy też jest to zwykła miesiączka.
Proszę udać się do swojego lekarza ginekologa.
Pozdrawiam