Opuchnięcie, zaczerwienienie i pieczenie przy bakterii e-coli w pochwie

Witam. od 3 miesiecy nie mogę uporac sie z bakterią e coli w pochwie. objawy to mocne zolte wodniste uplawy mocno czerwony srom pieczenie przy wydobywajacej sie wydzielinie opuchniecie i czasami swedzenie. w antybiogramie wyszly 3 antybiotyki. przyjmowalam przez 10 nocy gentamycyne w ampulkach niestety niewiele pomoglo, jedynie wrocilam do swojego koloru, ale teraz moj stan sie pogorszyl. znow opuchniecie czerwonosc i pieczenie. co mogę jeszcze zrobic? moj lekarz umył rece idac na urlop.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, konieczne jest ponowne wykonanie antybiogramu. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.