Osłabienie, uczucie gorąca w nogach

Bardzo często nagle robi mi się słabo. Czuję wtedy gorąco w nogach, zaczynam panikować, serce zaczyna szybko bić, po takim ataku od razu zaczynam płakać, bo nie wiem czym to może być spowodowane, gdy siedze spokojnie, a nagle robi mi się gorąco. Ostatnio zauważyłam kilka siniakow na nodze bez wyraźnej przyczyny, czasem też czuję lekkie mrowienie w nogach. Robiłam badanie ekg, morfologie, tsh oraz inne badania krwi i żadne nic nie wykazało. Co może być przyczyną? Zaczęłam się niepokoić.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli podstawowe badania wykluczyły organiczne podłoże dolegliwości to istnieje prawdopodobieństwo tła psychogennego. Wskazana jest ocena przez lekarza psychiatrę.