Owsiki a wpływ na opóźnienie miesiączki

Witam, mam z moją kobietą pewien problem, parę dni temu kochaliśmy się, parę minut bez gumki( jestem pewien na 100% ze nie doszło do wytrysku) po czym nałożyłem gumkę i kochaliśmy się dalej, nawet w gumce w podczas wytrysku nie bylem w partnerce, chwile przed wycofałem się, w poniedziałek w akademiku zaraziła się owsikami, czy owsiki maja wpływ na opóźnienie miesiączki?? Bardzo prosimy o szybką odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie każda infekcja, w tym pasożytnicza, może skutkować opóźnieniem miesiączki. Przede wszystkim Pana partnerka powinna jednak wykonać test ciążowy.