Petting i lęk przed ciążą

uprawiałam z chłopakiem petting, nie miał on wytrysku, jednak ja się boję i sądzę, że moja wyobraźnia sprawia, że wydaje mi się, że mam większy brzuch itp, a dopiero minął miesiąc od tego, więc to chyba jest niemożliwe prawda? dodam, że miałam okres normalny

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Petting czy też np. stosunek przerywany nie chroni przed ciążą. Stąd też nie mogę jej obiektywnie wykluczyć. Proponuję wykonać test ciążowy.