Pieczenie, swędzenie, ból przy oddawaniu moczu i krostki na pochwie a prawdopodobieństwo opryszczki

Witam! Jakis czas temu moj chlopak piescil mnie oralnie. Jestem jego pierwsza partnerka, natomiast ja mialam wczesniej dwóch partnerow. Kilka dni po fakcie zaczelam odczuwac pieczenie, swędzenie i bol przy oddawaniu moczu. Dodatkowo zaobserwowalam na pochwie liczne ranki i krostki. Boli mnie tez glowa, mam goraczke oraz powiększone wezly chlonne spowodowane infekcja. Czy to moze byc opryszczka?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, może. Jednak nie można tego stwierdzić na 100% na podstawie opisu objawów. Powinna się Pani niezwłocznie zgłosić do ginekologa, potwierdzić diagnozę i wdrożyć odpowiednie leczenie.