Pieczenie w mostku i uczucie ciepła w okolicach żołądka

od ponad pół roku mam ciepło pieczenia w mostku albo w okolicach zoladka promieniujące pod lewe zebra i idące z boku z lewej stronuy do góry a czasem jakby to wszystko szlo do lewej piersi . Często odczuwam to jako w zóladku i od zoladka takie jakby rozlanie ciepla pod zebrami albo w mostku idące do piersi mam to o różnych porach kilka razydziennie . albo posmak dziwny w buzi zakawaszenie różne objawy mam to wszystko razem jest a raz osobno. uczucie rozlania w srodku . pomocy mam 31 lat .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.