Piekący ból jednej piersi

Mam 39 lat,od kilku m-cy dokucza mi ból jednej piersi,wcześniej był to ból w dwóch miejscach,tępy czasem jakby szczypiący czy piekący,(bóle te były jakby głębiej w piersi),czas trwania nawet 2 m-ce, ostatnio ból pojawia się blisko sutka, jakby powierzchownie,blisko środka piesi,dziś obudził mnie w nocy taki kujący, silnie szczypiący ból.dodam,że ta pierś jest dużo większa od drugiej(taka uroda?), usg styczeń i czerwiec wynik dobry,węzły ok.Okres regularny.ból pojawił się po dłuższej przerwie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Jeśli jednak USG jest prawidłowe, może warto pomyśleć o badaniach hormonalnych.