Pierwszy stosunek seksualny a ryzyko zajścia w ciążę

Uprawiałam sex z moim najukochańszym facetem, boje się, że mogę być w ciązy. Ostatnią miesiaczke dostałam 26.06.2013, roku trwała 3 dni.Stosunek uprawiałam z nim 18-go lipca.Nie dostałam zadnego krwawienia podczas stosunku a był to nasz pierwszy raz. Powinnam dostać miesiaczke juz kilka dni temu, czy mam jakiekolwiek powody do obaw ze mogłam zajśc w ciąże.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie, Jeżeli stosunek nie był zabezpieczony, to jak najbardziej mogło dojść do zapłodnienia. Proszę niezwłocznie wykonać test ciążowy lub skonsultować się z ginekologiem. Ponieważ od stosunku minęło już ponad 14 dni wyniki dostępnych w aptekach testów będą wiarygodne. Pozdrawiam.