Płaczliwość i niespokojne zachowanie u niemowlaka

Nas niemowlak ma już 3 miesiące. Jest karmiony piersią ale niestety od kilku dni często płacze, wierci się i marudzi przy kamieniu. Śpi normalnie pozostałe zachowanie również bez większych zmian. Dieta matki zachowana. Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Może ma gorsze samopoczucie jak każdy z nas czasami. Może to też być początek infekcji, kolka...Proszę obserwować dziecko, zmierzyć mu temperaturę i jesli dalej będzie się Pani niepokoić proszę udać się do lekarza.