Plamienia i kłucie w podbrzuszu po stosunku

25lat, 5lat temu urodziłam. Ostatnio drugi dzień po stosunku dostałam plamienia,utrzymywalo się około 2dni.Gdy plamienie ustalo podczas współżycia odczuwalam ból. Przez około 5dni bóle nasilaly się i przechodziły w silne klucia. Nagle wszystko ustalo. Po 4dniach dostałam o czasie miesiaczke, jednak była bardzo obfita i dużymi "skrzepami". Obecnie jestem 5dzień po okresie,kłucie w podbrzuszu nasila sie co raz bardziej.Momentami przypomina skurcze porodowe. Co może być przyczyną tych dolegliwosci?

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być objawy infekcji, sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam