Plamienia koloru brązowego po tabletce awaryjnej

Witam Mam duże zmartwienie.5 grudnia mialam ostatnia miesiączkę. 15 grudnia uprawialam seks bez zabezpieczenia nie doszło do wytrysku. 17 grudnia również ale z obawy bo były to dni płodne Zazylam tabletkę 72 po mieszkam w angli dostalam ja q aptece bez recepty . Wczoraj zauważyłam dziwna rzecz. Pojawiła się krew o kolorze brązowym. Kilka plamek Myślalam ze zaczyna się okres ale pojawiło się tylko kilka plam.bardzo się martwię. To normalne po takiej tabletce? Okres powinnam dostać 4 Stycznia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub infekcją.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie .