Plamienie, ból piersi i wysypka w połowie cyklu

Witam. Zacznę od tego, że od ponad roku biorę tabletki anty i nigdy nie miałam z tym żadnych problemów. Teraz od 2 miesięcy (2 cykle) Mam problem, ponieważ w połowie cyklu ok. 12 dzień zaczynam trochę plamić, bolą mnie piersi i wysypuje mnie na twarzy. W tym miesiącu dzień przed plamieniem miałam straszne skurcze w podbrzuszu. Krwawienie między tymi miesiącami pojawiło się, ale przed i po również plamiłam. Czy to może być problem hormonalny czy inny? Czy powinnam o tym powiadomić mojego lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.