Po czym poznać krwawienie implantacyjne?

witam.23Grudnia dostałam ostatnia miesiączke.Trwała jak zwykle 5 dni.Moje cykle trwają 35 dni.Następna miesiaczke powinnam dostać 27 stycznia.Wczoraj wieczorem zauważyłam krew w pochwie jasnoczerwona bez sluzu.Dzisiaj rano też było ale minęło.Czy to mogłoby być krwawienie implantacyjne? Dodam że przedwczoraj bardzo źle się czułam.Podejrzewałem zatrucie pokarmowe.Nie wymiotowałam.Bolał mnie tylko żołądek.Ostatni stosunek byl 4 stycznia.Mąż pewny jest że nie doszło do wtrysku wewnątrz mnie.

Witam! W tym wypadku nie można wykluczyć, że krwawienie miało charakter implantacyjny. Proszę pamiętać, że stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną gdyż w płynie preejakulacyjnym mogą znajdować się plemniki.