Podwyższony poziom żelaza we krwi u 32-latki

O czym swiadczy podwyzszone zelazo we krwi. Norma jest do 34,5 ja mam 50,2. Jestem ciagle zmeczona, niewyspana, wlosy wypadaja garsciami i sie krusza. Morfologia w normie oprocz eozynofili ktore sa obnizone. W moczu liczne bakterie pasma sluzu liczne nablonki plaskie fosforany bezpostaciowe

Piotr Pilarski

Wyniki nie tłumaczą objawów. Jest to niewiele podwyższony poziom, jeśli brak jest odchyleń w morfologii to jest to bez znaczenia.

Pozdrawiam.