Pojedyncze krostki na skórze u 10-miesięcznego dziecka

Witam! Mam 10 miesiecznego synka.Od okolo 3 miesiecy wyskakuja mu pojedyncze krostki na ciele najbardziej na buzi (czoło, polliczki, skronie i tez we włosach).Maja one postac bąbelków z woda jakby go pogryzly komary. Sa bardzo swedzace, najbardziej dokuczaja w nocy.Krostki sa male i duze. Te małe po pewnym czasie znikaja bez sladu, natomiast te wieksze zostaja i długo sie goja.Byłam z małym u dermatologów, dostal kilka masci i nic nie dzialaja. Czy to jakies uczulenie? prosze o pomoc?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do pediatry. Po badaniu będzie można określić najbardziej prawdopodobną przyczynę.