Polekowe zapalenie jelit a odbijanie

Witam serdecznie, moim problemem jest odbijanie się kilka razy dziennie. w trakcie odbijania odczuwam smak orzecha włoskiego w ustach. Chciałam poinformować, że od kilku lat ma problemy z jelitami (polekowe zapalenie jelit).

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności wskazana jest zmiana diety (bez pokarmów powodujacych wzdęcia, napojów gazowanych), jeśli to nie pomoże konsultacja z gastroenterologiem, byc może gastroskopia.
Pozdrawiam