Pomiary ciśnienia w 24 tygodniu ciąży

Witam, Proszę o porade, czy powinnam przyspieszyc wizyte. Jestem w 24tyg. i mam rozne wyniki ciśnienia od 112/68 do 135/70. Pomiary roznia się w ciągu dnia. Z poważaniem, B. D.

Witaminy w ciąży

Witam,
na kiedy ma Pani wyznaczony termin wizyty do ginekologa?
Przy podwyższonym ciśnieniu należy zgłosić się do lekarza rodzinnego, który może włączyć Pani leczenie metyldopą.
Wartości powyżej 140/80mmg powinny być obniżane farmakologicznie.
pozdrawiam