Postępujące łysienie u 21-latka

Witam, mam 21 lat, w mojej rodzinie nie ma łysych ja natomiast zauważam u siebie postepujące łysienie(zakola, przerzedzanie się włosów nad czołem). Pytanie co robić w takiej sytuacji? Dodam ,że uprawiam sport i w miarę zdrowo się odżywiam.

Witam. Opisane zmiany najprawdopodobniej są wynikiem łysienia androgenowego. Leczenie powinno być prowadzone pod kierunkiem lekarza dermatologa.