Powiększone i bolesne węzły chłonne pod pachą

Witam serdecznie. Od kilku dni mam powiększone węzły chłonne pod prawą pachą, powiększenie jest niewielkie - wielkości dwóch ziaren grochu. Są to zmiany bolesne przy dotyku. Poza tym nie zauważyłam u siebie innych objawów prócz podwyższonej temperatury ciała - 37 stopni. Co mi może dolegać? Pozdrawiam

Witam! NIE ISTNIEJE DIAGNOZOWANIE,STAWIANIE ROZPOZNAŃ ANI LECZENIE NA ODLEGŁOŚĆ!!! (przez internet). Proszę udać sie do lekarza rodzinnego lub chirurga! z.żurawski