Powiększone węzły chłonne w pachwinach podczas okresu

Witam! Co mogą oznaczać powiększone węzły chłonne w pachwinach podczas okresu? Tuż przed okresem czułam dyskomfort w prawej pachwinie, teraz już w obu. Wybieram się do lekarza, gdy skończy mi się miesiączka, ale teraz trochę denerwuję się, z czym może to być związane. Nie mam żadnych objawów infekcji okolic intymnych ani pęcherza. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam!

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

mimo wszystko może to być infekcja narządów płciowych. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.