Powiększony i zaokrąglony brzuch a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, mam 18 lat. Ostatni raz z chłopakiem współżyłam 2,5 miesiąca temu (zawsze z zabezpieczeniem). Mam okrągły, powiększony brzuch i nie mogę wciągnąć go do końca, ale miesiączkę miałam już od tego czasu dwa razy. Nie mam innych objawów ciąży, ale też brzuch trochę mnie nie pokoi. Czy jest jakiekolwiek jej prawdopodobnieństwo?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo niskie, powiększenie obwodu brzucha z powodu ciąży obserwuje się dopiero ok. 4 mies. W razie wątpliwości sugeruję wykonać test ciążowy.