Prawidłowa waga na kobiety 3-letniej

Dziendobry chcialabym sie dowiedziec ile powinnam wazyc prawidlowo wiedzac ze waze 59 i 159wzrost i mam38lat dziekuje

Witam, według wskaźnika masy ciała (BMI) prawidłowa masa ciała dla osoby ze wzrostem 159 cm mieści się w granicach 51-63 kg. Wobec tego Pani masa ciała mieści się w normie. Oprócz masy ciała istotny jest również jego skład, czyli zawartość tkanki beztłuszczowej i tłuszczowej.
Po przepisy i wskazówki zapraszam również na
http://diet-coaching.xaa.pl/ ;
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam serdecznie,
W tym momencie Pani BMI (współczynnik prawidłowej masy ciała powstały przez podzielenie masy ciała podanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach) wynosi 23,3, co wskazuje na wagę zdrową.
Jest to jednak wynik bardzo ogólny, ważny jest także skład ciała a mianowicie tkanka tłuszczowa i nawodnienie, masa mięśniowa i kostna. Tego typu pomiary można wykonać za pomocą specjalnego analizatora.
W razie dodatkowych pytać lub chęci analizy składu ciała zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk