Prawy płat bez zmian ogniskowych, echojednorodny

Witam. Mam 23 lata. Bardzo proszę o interpretację moich wyników odnośnie tarczycy: TSH 7,54 uIU/ml FT4 1,45 ng/dl Wyniki USG tarczycy: Tarczyca o wymiarach: prawy plat: 14x16x40 mm, lewy: 12x14x42. Grubość cieśni 3 mm. w lewym placie 2 izoechogeniczne guzki o srednicy 3 mm. Poza tym gruczol o prawidłowej echogeniczności. Prawy płat bez zmian ogniskowych, echojednorodny. Powiększonych węzłów chłonnych nie uwidoczniono.

Interpretacją wyników laboratoryjnych nie zajmę się póki nie poda Pani norm (każde laboratorium zwykle ma inne normy). Co do wielkości i budowy gruczołu tarczowego nie budzi on niepokoju. Drobne guzki są zapewne zmianami typu zwyrodnieniowego. Interpretacją wyników powinien zająć się endokrynolog prowadzący.