Problem z zaśnięciem i ból głowy

Mam problem z zaśnięciem.Przez dwa tygodnie również boli mnie bardzo głowa.Boję się u kogoś nocować,poniewaz boję się ,ze tam nie zasnę .Więcej nie wiem co mogę zrobić .POMOCY !!!
ponad rok temu

Witam!
Opisane dolegliwości mogą pojawiać się na tle nerwowym. Ulgę w takich sytuacjach przynieść mogą ziołowe tabletki uspokajające czy napar z melisy. Jednak bardzo silne bóle głowy z całą pewnością wymagają konsultacji lekarza rodzinnego, badania i dokładnego zweryfikowania ich przyczyny. Pozdrawiam.

Dzień Dobry,

Polecam na sen naturalną i nie uzależniającą Melatoninę, dostępną w aptece.

Z powodu trwającego dwa tygodnie bólu głowy, warto byłoby zacząć od kontrolnej wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, w celu diagnostycznym, celem podjęcia konkretnego leczenia.

Życzę tylko dobrego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com