Problematyczne wypróżnianie się

Dzień dobry, od pewnego czasu mam problem dotyczący wypróżniania się. Chodzi o to, że z rana muszę iść przynajmniej 2-3 razy do toalety. Stolec jest luźny i ma jasny kolor (jak żółtko jajka kurzego). Zdarzają się sytuacje, że jak coś zjem to od razu jest reakcja w postaci biegunki i bólu w dolnej części brzucha. Co to może być za choroba dodam, że mam 22 lat.

Baaaaaardzo różne. Najczęściej to przejściowe nieżyty. Proponuje kupić sobie Enterol 250 i używać 3 x dz 1 kaps, Smecta 3 x dz 1 saszetka po rozpuszczeniu w 1/2 szkl wody.Po tygodniu powinno być po kłopocie. Jeśli nie, to będzie musiała pani zgłosić się do swojego lekarza.