Problemy z kręgosłupem i dźwiganie w pracy

Witam, mam 21 lat i poprzez nature mojej pracy (duzo dzwigania), problemy z kręgosłupem. Moja masazystka twierdzi ze powinnam wykonywac cwiczenia. Jaki zestaw ćwiczeń (oprucz pływania) powinnam wykonywać aby wzmocnić kręgosłup? Mam 1.72 wzrostu i wazę 52 kilo, nie chciałabym schudnąć, jaką dietę powinnam prowadzić razem z ćwiczeniami? Dziękuję!

Witam, ma Pani obecnie bardzo niską masę ciała, być może wynika ona z niewłaściwego sposobu żywienia, należałoby ocenić Pani kilkudniowy jadłospis, by sprawdzić, czy wszystko jest w porządku (mam co do tego wątpliwości).
W celu ustalenia indywidualnej diety zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl

Serdecznie pozdrawiam