Problemy z oddychaniem a nerwica

Witam mam 26 lat,jakies 8 miesiecy temu wszystko sie zaczelo...mianowicie wrocilam z pracy polozylam sie w lozku i chcialam odetchnac z ulga ale niestety nie moglam wziac pelnego oddechu...oczywiscie panika...wizyty u lekarzy...Caly czas robie badania 3xEKG( wszystko w normie), wizyta u kardiologa wszystko w porzadku,rtg klatki piersiowej wszystko w normie,krew ok,rtg kregoslupa wszystko ok...czy to nerwica?zauwazylam jeszcze ze jak leze oddech wraca do normy...

Witam,
trudno powiedzieć co pani dolega na podstawie kilku symptomów wymienionych przez panią. Myślę, że może to być związane z dużym stresem, który pojawił się może ostatnio w pani życiu albo z niezałatwioną, zadawnioną sprawą, która nigdy nie doczekała się rozwiązania.
Zapraszam do Poradni Zdrowia Psychicznego lub do innej formy psychoterapii.
Pozdrawiam