Problemy z trawieniem u 37-latka

Witam Mam 37 lat. Od okolo roku mam problemy z trawieniem i nie tylko i jak do tej pory zaden z lekarzy mi nie pomogl i bardzo prosze o opinie - moze ktos mnie nakieruje do jakiego specjalisty moge sie udac. Chcialbtm sie dowiedziec co mi jest i zrobic wszystko co mozliwe zeby to wyleczyc. Objawy: Klujacy bol 10 cm na moje prawo od pepka Podczas dluzszej jazdy autem tak jakby roslo mi cisnienie w brzuchu i mam odruchy wymiotne i mocny bol glowy Biore Zulbex i tylko dzieki niemu rano siadam na WC bo inaczej ciezko „cos z siebie wyrzucic” To co wylatuje jest w kawalkach i wyglada podobnie jak Rafaello Jak cos zjem mam uczucie pelnego zoladka Suchosc w ustach i suchosc warg Zeby przednie mi sie cholernie krusza Ogolnie caly czas czuje zmeczenie Robilem badania: Gastroskopia - rok temu wykazalo infekcje HP i leczenie nie zmienilo nic Tomografia jamy brzusznej - wszystko ok Bardzo prosze o porade

Niestety nic poza gastro/kolonoskopią czy właśnie TK jamy brzusznej nie zaproponuję, można jeszcze wykonać dodatkowe bad. lab. - CRP, kalprotektyna, morfologia, enzymy wątrobowe