Problemy z zajściem w ciążę po 2 cesarskich cięciach i zabiegu w kierunku endometriozy

Witam. Chciałabym poradę. Jestem po 2 cieciach cesarskich, zabiegu w kierunku endometriozy. Od ponad roku staram się zajść w ciążę kolejny raz i każdy test jest negatywny. Byłam u lekarza jak i na USG i stwierdzili , ze jest wszystko w porządku i sugerowali zespół policystycznych jajników.. Do tego często boli mnie głowa, brzuch, podbrzusze.. Czuje sie zmęczona i śpiąca a chwilowo niepracuje i dzieci chodzą do szkoły to nie ma mowy o zmęczeniu.. Młodszy syn od jakiegos czasu narzeka na bol stopy, często ściąga skarpetki.. Byłam również u lekarza i przepisał syrop.. Próbowałam masażu piłką tenisową jakiekolwiek masaze cwiczenia i to nic nie daje..

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem w celu rozszerzenia diagnostyki w kierunku niepłodności.