Prośba o analizę wyniku badania gastroskopowego 30-latka

Witam. Ostatnio miałem robioną gastroskopię, a opis badania jest następujący: część opuszkowa, brodawka Valtera i okolica okołobrodawkowa, opuszka dwunastnicy, odzwiernik, antrum, trzon i dno żołądasa prawidłowe, ściany na insuflacje. Jeziorko śluzowe w żołądku z domieszką krwi. Wpust prawidłowy. Proszę o interpretacje mojej gastroskopii. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Aby wykonać prawidłową interpretację powyższego wyniku należy przeprowadzić badanie lekarskie. Powyższy wynik jest raczej prawidłowy. Proponowałbym udać się do lekarza, które zlecił wykonanie gastroskopii.