Prośba o interpretację wyników badań tarczycy u 39-latka

Witam.Ma 39 lat.Ostatnio byłem na wizycie u endokrynologa.Proszę o interpretację wyników moich badań tarczycy. USG-Tarczyca dwupłatowa o niejerednorodnej lekko obniżonej echogeniczności. Wymiary: PP-1,89x1,92x4,8 cm PL-1,98x2,03x4,1cm. Głębokość cieśni-0,2 cm W prawym płacie widoczne niewielkie torbielki o śr0,19 i 0,16 cm.Okoliczne węzły chłonne nie widoczne. Badania krwi: TPO-10 ATG-20 TSH-2,6 fT3-3,7 fT4-1,7 Dodam,ze od kilku lat choruję na łuszczycowe zapalenie stawów.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.