Prośba o przetłumaczenie wyniku badania histopatologicznego u 55-latki

Witam,odebrałam wynik badania histopatologiczicznego prosiłabym o przetłumaczenie mi co on oznacza:(carcinoma ducktale infiltrans mammae G1,Elston,Ellis 1 2 1=4,pT1c N1

Szczegóły omówi z Panią lekarz/onkolog , który zlecił/wykonał badanie! Rozpoznanie wskazuje na obecność naciekającego raka przewodowego piersi! zż