Przerwanie stosowania tabletek antykoncepcyjnych po 5 pigułkach a wyznaczenie cyklu

witam, w sobotę zaczęłam brać pierwsze tabletki antykoncepcyjne KONTRACEPT. niestety po 5 tabletkach przerwałam, bo zaraziłam się grypą żołądkową i bardzo wymiotowałam, myślałam że to od nich. W czwartek wzięłam ostatnią tabletkę i wczoraj dostałam krwawienia chyba z odstawienia. Wiem, że namieszałam w swoim organizmie tym że po 5 tabletkach je odstawilam. Ale czy teraz mam liczyć cykl od wczorajszego krwawienia?

Skoro wzięła Pani tylko 5 tabletek z opakowania to może Pani tak liczyć ale pewności nie ma ze będzie się zgadzało. Określenie dni płodnych w tym przypadku jest bardzo niepewne i stosunki prosze mieć tylko z prezerwatywą