Przesunięcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych z pory wieczornej na ranną

Witam, wczoraj rozpoczęłam nowy blister tabletek antykoncepcyjnych. Zapomniałam jednak, że miałam je w tym miesiącu (z powodu wyjazdu) brać rano, a nie wieczorem i wczoraj tabletkę zażyłam o 22. Czy mogę jakoś przesunąć przyjmowanie tabletki na 8-10 rano? Czy mogę codziennie brać tabletkę godzinę później/wcześniej i tak aż do satysfakcjonującej mnie godziny? Czy jest to jednak dość ryzykowne? Zależy mi na tym by skuteczność nie została obniżona

Szanowna Pani!

Proszę wziąć tabletkę dzisiaj o 22, a kolejną jutro rano 8-10, i potem już co 24 godziny.Skuteczność antykoncepcji nie zostanie zmniejszona.

Z poważaniem

Katarzyna Lewikca