Przewlekłe zmęczenie i silne ukłucia w klatce piersiowej

Mam 32 lata (k) od jakiegoś czasu jestem ciagle zmęczona miewam silne ukłucia w klatce piersiowej. Dzisiaj rano zmierzylam ciśnienie bo serce waliło mi jak szalone 132/69-100 . Mam tez czasem wrażenie jakby brakowało mi powietrza co prowokuje ziewanie w celu napełnienia płuc ale z marnym rezultatem. Czy powinnam iść do lekarza. Moim dolegliwościom towarzyszy tez niepokój i brak apetytu.

Pani objawy są dosyć niespecyficzne, i mogą być spowodowane np przewlekłym stresem lub przemęczeniem w pracy. Istnieje jednak mała szansa że są to objawy chorób groźniejszych, więc w wolnej chwili powinna Pani udać się do lekarza, który będzie mógł zarówno Panią zbadać, jak i zlecić bardziej awansowaną diagnostykę, jeśli coś wywoła u niego niepokój.