Przyczyna bólu brzucha przed miesiaczką i w jej pierwszych dniach

Bolesne bóle brzucha przed miesiączką i w pierwszych dniach. Duże bóle brzucha nasiliły się bardzo od 3 miesięcy. Jaka może być przyczyna? Miesiączki są w miarę regularnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyny nasilenia bólu mogą być rożne... Może to być np stres itp. Jeśli w kolejnych cyklach dolegliwości nie ustąpią proszę udać sie do ginekologa