Przyspieszone bicie serca z drgawkami, silne bóle, ucisk w klatce piersiowej

Witam, muszę krótko. Jestem po udarze, udar żylny wtórnie ukrwotoczniony zatoki strzałkowej. Mam 29, udar miał miejsce w styczniu br. Przy tym dostałam trzykrotnie ataku padaczki. Leki areplex 75mg, oraz vetira2x500. Występują: przyspieszone bicie zerca z drgawkami, oraz silne bóle, ucisk w klatce piersiowej. Czy mogę w jakiś sposób pomóc sobie sama? Lekami, ułożeniem ciała itp? Czy od razu pogotowie?

Witam. W przypadku pojawienia się tego typu objawów wskazany jest kontakt z lekarzem który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania i podjęcia odpowiednich działań.