Pytanie o interpretację moich wyników badań

Witam! Chciałabym się dowiedzieć, czy moje wyniki są prawidłowe. Czy nie muszę się denerwować? Staramy się o dziecko, lekarz skierował mnie na badania, ale do wizyty mam jeszcze trochę czasu. Oto wyniki: fT4-14,06 LH-3,5 FSH-5,0 ESTRADIOL-47,9 PROLAKTYNA-386,4 TESTOSTERON-0,37 TOXOPLAZMOZA IgM-0,253 TOXO IgG-104,5 Najbardziej mnie niepokoi ten ostatni wynik. Proszę o interpretację, dziekuję z góry.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety nie możemy na nie odpowiedzieć ze względu na regulamin serwisu - nie interpretujemy wyników badań.

Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl