Rak drobnokomórkowy płuc z przerzutami do mózgu i nadnerczy

Witam. Mój ojciec choruje na raka drobnokomórkowego płuc z przerzutami do mózgu i nadnerczy i ma teraz trzy miesiące przerwy w chemioterapii. Zastanawiamy się czy nie należy skrócić tej przerwy. Co zrobić ?

Decyzje podejmuje zawsze lekarz prowadzący!!! Prawdopodobnie zaistniały jakieś okoliczności , które wymusiły tę przerwę - działając wg standardów , proszę pytać lekarza prowadzącego , zż

Rokowanie jest b. złe. Co do przerwy w leczeniu nie wiem z jakiego powodu. Nie wiem jakie są dalsze plany co do leczenie. Nie wiem czy wcześniej zastosowanym leczeniem uzyskano zmniejszenie zmian nowotworowych