RM głowy u 19-latka

Witam! Robiłem ostatnio RM Głowy (poprzedni rok temu w listopadzie) i prosiłbym o interpretacje wyniku : W istocie białej obu płatów czołowych i prawego płata ciemieniowego widoczne są bardzo drobne, pojedyncze ogniska o wysokim sygnale w obrazach T2 zależnych i FLAIR obraz jest nie specyficzny i może odpowiadać zmianą wrodzonym. W porównaniu z poprzednim badaniem nie stwierdza się progreję zmian. W sekwenjach DWI bez cech świeżego niedokrwienienia. Innych zmian nieuwidoczniono. NIepokoje sie

Można interpretować wynik znając stan Pacjenta , dolegliwości
Ważny wywiad, badanie, inne wyniki
Pozdrawiam,

Witam serdeczniem
badanie NMR jest tylko badaniem dodatkowym, które nalezy interpretować w związku z wywiadem i stanem neurologicznym,
dobra wiadomość, jest taka, że w stosunku do badania sprzed roku nie ma zadnej progresji
pozdrawiam
mgj