Ropiejące guzki pod pachą

witam Od kilku miesiecy pojawiaja mi sie guzki wielkosci jajek przepiurczych. Robia sie zazwyczaj pod pacha pod brzuchem i ostatnio na rowku. Niektore tylko bola i sie przemieszczaja a pozostale ropieja i sa bardzo uciazliwe. Robilam wszystkie badania krew i wszystko w normie.Bylam u dermatologa ktory stwierdzil ze to lojokotowe zapalenie koncowki wlosa dal antybiotyki i masci. niepomagaja.Moze trzeba sie udac do chirurga zeby to wyciac . Prosze o pomoc bo ciezko z tym zyc

Dzień dobry, opis sugeruje trądzik odwrócony. Koniecznie proszę udać sie do dermatologa, który zadecyduje czy leczyć zmiany lekami czy za pomocą zabiegów chirurgicznych. Pozdrawiam!