Różowa krew a plamienie przy zagnieżdżeniu

Witam. Zaczęliśmy z mężem starać się o dziecko. Byłam na usg 24.09 gdzie stwierdzono na dniach owulację. Cykle mam regularne od 2 lat co do dnia - 28 dniowe. Owulacja była późna - 21 dnia. Miesiączki nie dostałam, natomiast 11 dni po owulacji dostałam najpierw różową krew w śluzie, później krew z małymi skrzepami, ale tylko widoczną przy podcieraniu. Dodam, że mam nadżerkę. Czy to może być plamienie przy zagnieżdżeniu? Bardzo proszę o odpowiedź, czekam na wizytę ginekologa. Pozdrawiam, Kasia.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przyczyn takiego krwawienia może być wiele. Może być to bowiem zarówno implantacja, nadżerka, zaburzenia hormonalne jak i wiele innych przyczyn. Sugeruję cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty ginekologa.