Ryzyko ciąży po włożeniu penisa na 2 cm do pochwy

czy mozna zajsc w ciaze, kiedy chlopak nie wlozyl penisa ale zrobilo mu sie''mokro'' a penis byl ciagle przy wejsciu do pochwy? A jak wlozyl tylko 2 cm ? Czy jak staje chlopakowi to od razu moze byc wytrysk?

Jakieś niewielkie ryzyko ciąży zawsze istnieje, przy każdym zbliżeniu, ale oczywiście wzrasta to ryzyko gdy członek jest w pochwie, od razu wytrysk jest mało prawdopodobny, ale aby Pani na przyszłość nie miała takich wątpliwości zachęcam do stosowania bardzo skutecznej i bezpiecznej niskodawkowej antykoncepcji hormonalnej-najlepiej udać się do jakiegoś dobrego ginekologa to dobierze jakieś tabletki lub inne dobre, bezpieczne i skuteczne sposoby zabobiegania ciąży-pozdrawiam