Ryzyko ciąży przy antykoncepcji

Witam. Od roku przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. W te wakacje wyjeżdżałam, więc chcąc przesunąć okres przyjęłam dwa opakowania pod rząd, bez 7-dniowej przerwy. Tabletki przyjmuję codziennie o tej samej porze (+/-2h) W drugim tygodnia drugiego opakowania, podczas seksu z chłopakiem pękła nam gumka. Krwawienie po skończeniu opakowania wystąpiło tego samego dnia co zawsze i trwał równie długo, jednak był bardziej skąpy niż zawsze. Czy jest możliwe, że mogę być w ciąży? Dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Każda metoda antykoncepcyjna niesie ze sobą pewne ryzyko ciąży, jednak przy systematycznym stosowaniu doustnej antykoncepcji jest ono minimalne. Nie ma Pani powodów do niepokoju. Pozdrawiam.