Ryzyko owinięcia pępowiną w 37. tygodniu ciąży

Witam mam pytanie troche trudne. Poprzednia ciaze stracilam w 38tc kolizja pepowinowa mialam wielowodzie mala byla ulozona miednicowo i byla niewielka 2650g .obecnie jestem w 37+2tc dziecko waga wg usg 3300 polozenie glowkowe wody w normie. Lekarka mowi ze juz nie powinno sie odkrecic. Na usg nie jest owiniete. Mam rodzic w 38+2 przez cc. Czy jest szansa ze dzidzia nie owinie sie pepowina?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że jest taka szansa aby dziecko nie ominęło się pępowiną