Silne bóle podbrzusza i podejrzenie endometriozy

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie endometriozy. LEKARZ stwierdził że ją mam gdyż od dłuższego czasu a mianowicie roku czasu mam silne bóle podbrzusza. wcześniej miałam torbiele na jajniku i w zatoce douglasa natomiast już ich nie mam ponieważ zazywam VISANNE od miesiąca czasu, nie wiem natomiast co dalej, ponieważ podbrzusze nadal boli chociaż już mniej, a ginekolog kazał wziąć na razie dwa opakowania, czy laparoskopia będzie konieczna> ? czy visanne może spowodować ze bólu nie będzie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zakończyć obecna kurację. NA wizycie kontrolnej zostaną podjęte decyzje co do dalszego postępowania